İLÇE KAYMAKAMIMIZ KANDİLLİ, MAHMUTLU, CUMHURLU MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ
 
 
 İlçemize bağlı Kandilli, Mahmutlu ve Cumhurlu Mahallesini İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN tarafından ziyaret edildi.
Yapılan ziyarette İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN’E İlçe Tarım Müdürü Sayın Halil PAŞAOĞLU, Kandilli Mahalle Muhtarı Sayın Sadık UYANIK, Mahmutlu Mahalle Muhtarı Sayın Mehmet GÜNEL, Cumhurlu Mahalle Muhtarı Sayın Adem ÖLMEZ eşlik ettiler.
Ziyaret kapsamında Kandilli Mahallesi Venk mevkiinde bulunan camiiyi ziyaret eden İlçe Kaymakamımız burada vatandaşlarımızla bir araya gelerek onların istek ve sıkıntılarını dinledi. Mahalle muhtarımızla birlikte yeni yapılan camii inşaatını gezen İlçe Kaymakamımız daha sonra kapanan okulda incelemelerde bulundu. Ardından şehidimiz Adil AY’ın ailesi olan Ahmet-Hatice AY çiftini ziyaret eden İlçe Kaymakamımız buradan Mahmutlu Mahallemizi ardından İlçe Tarım Müdürlüğünün Genç Çiftçi Hibe projesi kapsamında yapılan sera da incelemelerde bulundu. Son olarak Cumhurlu mahallemizi ziyaret eden İlçe Kaymakamımız Cumhurlu Mahalle muhtarımızdan mahallemizle ilgili istek ve sıkıntılarını dinledikten sonra temaslarını sonlandırdı
Ziyaretin kandilli, Mahmutlu ve Cumhurlu Mahalle halkına hayırlı olmasını diliyoruz