İLÇEMİZ ŞEHİT YAKINI VE GAZİLERİMİZE İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ
İlçemiz ve bağlı mahallelerinde bulunan şehit yakınları ve gazilerimize yönelik iftar programı düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Seda BAŞOĞLU, Tufanbeyli Kaymakamı Sayın Adem BAŞOĞLU, Saimbeyli Belediye Başkanı Sayın Mustafa Şahin GÖKÇE, İlçe Garnizon Komutanı Sayın Mustafa ÇETİN, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Hacı Mehmet DÜNDAR, İlçe Emniyet Amir V. Sayın Ahmet CELTSEN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı Mütevelli Heyeti Üyeleri ve aileleri, şehit yakınlarımız, gazilerimiz, Siyasi parti temsilcilerimiz ve İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma personelleri ile yakınları katıldı.
Programda İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı aynı zamanda İlçe Kaymakamımız Sayın Seda BAŞOĞLU günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yaptılar.
İlçe Kaymakamımız Sayın Seda BAŞOĞLU; “Bu iftar programı vesilesiyle ülkemizin ve milletimizin birliği ve beraberliği için canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz.” dediler.
Programın hazırlanmasında emeği geçen ilçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü ve vakıf personeline, İlçe Müftülüğüne ve katkılarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve dahi emeği geçen herkese, bilhassa davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran kıymetli şehit yakınlarımız ve gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.