POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI
 
Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle 10.04.2018 günü Hükümet Konağı önünde İlçe Emniyet Amirliği çelenginin Atatürk büstüne konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra şehitlik ziyareti yapılarak şehitlerimize Kur’an tilaveti ve duaların okunmasıyla devam etti.
Aynı gün saat 10:00 da İlçemiz Halk Eğitim Müdürlüğünde devam eden programa; İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN, İlçe Belediye Başkanı Sayın Mustafa Şahin GÖKÇE, Feke Savcısı Sayın Murat YILMAZ, İlçe Jandarma Komutanı Hacı Mehmet DÜNDAR, İlçe Emniyet Amir V. Ahmet CELTSEN, diğer resmi daire amir ve müdürleri, okul idarecileri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleşti.
          Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Emniyet Amir V. Ahmet CELTSEN tarafından yapıldı. Program sonunda ilçemiz okulları arasında polis konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize hediyelerini İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN, İlçe Belediye Başkanı Sayın Mustafa Şahin GÖKÇE, İlçe Emniyet Amir V. Ahmet CELTSEN tarafından verilerek program son buldu.
 
             Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü nedeniyle İlçe Kaymakamımız Sayın Hakan KESKİN;
"Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için zor şartlara göğüs gererek ve de hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak çalışan Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz "Polis Haftasını" yürekten kutluyor, tüm polislerimize görevlerinde başarılar diliyorum.' dedi.