SAİMBEYLİ HALK EĞİTİM MERKEZİ YILSONU SERGİ AÇILIŞI YAPILDI
 
Saimbeyli Halk Eğitim Merkezi 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Yılsonu Sergi Açılış Programa düzenlendi
Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Seda BAŞOĞLU, Tufanbeyli Kaymakamı Sayın Adem BAŞOĞLU, İlçe Belediye Başkanı Sayın Mustafa Şahin GÖKÇE, , İlçe Jandarma Komutanı Sayın Hacı Mehmet DÜNDAR, İlçe Emniyet Emniyet Amir V. Sayın Ahmet CELTSEN diğer daire amir ve müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Kursiyerler ve vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleşti.
 Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Barış POLAT ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bilal TUNCEL’in konuşmalarıyla devam etti.
2016-2017 Eğitim Öğretim döneminde okuma yazma 1. Kademe kursunda başarılı olan Ayşe YAKAR’ın kurs bitirme belgesini İlçe Kaymakamımız Sayın Seda BAŞOĞLU, Açık Öğretim lisesinden mezun olan Nadir KARAMA’nın diplomasını Tufanbeyli Kaymakamı sayın Adem BAŞOĞLU, Açık Ortaokulundan mezun olan Emine AKÇAL’a mezuniyet belgesini İlçe Belediye Başkanı Sayın Mustafa Şahin GÖKÇE, Senaryo yazarlığı kursundan başarılı olan kursiyerlere belgelerini İlçe Emniyet Amir V. Ahmet CELTSEN, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı kursundan başarılı olan kursiyerlere başarı belgelerini İlçe Jandarma Komutanı Sayın Hacı Mehmet DÜNDAR, Aşçı Çırağı ve Aşçı Yardımcılığı kurslarında başarılı olan kursiyerlere belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Bilal TUNCEL,Geleneksel El nakışları ve makine Nakışları Kurslarında başarılı kursiyerlere İlçe Mal Müdiresi Sayın Nilgün ARSLAN,Avcı Eğitim kursunda başarılı olan kursiyerlerimize kurs belgelerini İlçe Nüfus Müdürü Sayın Mehmet ÇELİK, Sürü Yönetimi Elamanı kursundan başarılı olan kursiyerlere İlçe Tarım Müdürü Sayın Halil PAŞAOĞLU, Satranç kursundan belge almaya hak kazanan  kursiyerlere belgelerini İlçe Gençlik ve Spor Müdür V. Sayın Yasin ÖZDEMİR  tarafından  verildi.
Daha sonra Dikiş ve Nakış Sınıflarının açılışı İlçe Kaymakamımız Sayın Seda BAŞOĞLU, Tufanbeyli Kaymakamı Sayın Adem BAŞOĞLU ve diğer protokol üyeleri tarafından yapıldı. 2016-2017 eğitim öğretim döneminde kursiyerlerin el emeği göz nuru emeklerinin sergilendiği dikiş nakış ve kilim sergisinin gezilmesiyle program son buldu.
Programın hazırlanmasında emeği geçen başta Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış POLAT, Müdür Yardımcısı Ali CANTİMUR olmak üzere desteklerini esirgemeyen tüm birim müdürlerimize ve dahi Halk Eğitim Merkezinde görevli tüm usta öğreticilerimiz ve kursiyerlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.