TÜRK POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 174. YIL DÖNÜMÜ  VE POLİS HAFTASI İLÇEMİZDE KUTLANDI
       Kaymakamımız Sayın Cem GÜMRÜKÇÜ  "Devletimizin bekası, milletimizin huzuru, güvenliği, toplumun birlik ve beraberliğinin muhafazası için mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca hizmet eden Emniyet Teşkilatımızın 174'üncü kuruluş yıl dönümünü kutluyor, tüm polislerimize başarılar diliyorum.
        Kurulduğu günden bu yana Ülke genelinde emniyet ve asayişin sağlanması konusunda canı pahasına her türlü çalışmayı yapan Türk Polis Teşkilatı, bugün halkımızın en fazla güven duyduğu kurumlarımızın başında gelmektedir.
        Ortaya konulan bu çabanın doğal bir neticesi olarak yaşanılan hassas süreçte İlçemizin bir huzur kenti olmasında üstün bir görev anlayışı ile vazife ifa eden emniyet teşkilatımızın, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da canla başla çalışmalarını sürdüreceğine yürekten inanıyorum.
        Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatımızın, Polis Haftası'nı ve 10 Nisan Polis Günü'nü kutluyor; görevi başında şehit düşen, aramızdan ayrılan güvenlik mensuplarımıza Allah'tan rahmet; gazi olanlara ve görevleri başında olan personele sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum." dedi.