VALİMİZ SAYIN MAHMUT DEMİRTAŞ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 
Adana  Valimiz Sayın Mahmut DEMİRTAŞ 21.07.2017 Cuma günü İlçemizi ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundular.
            Sayın Valimiz ilk olarak Hükümet Konağı bahçesinde İlçemiz Kaymakamı Sayın Seda BAŞOĞLU, İlçe Garnizon Komutanı Sayın Mustafa ÇETİN, Saimbeyli Belediye Başkanı Sayın Mustafa Şahin GÖKÇE, İlçe Jandarma Komutan V. Jandarma Başçavuş Sayın Ömer EVCİL, İlçe Emniyet Amir V. Komiser Yrd. Sayın Ahmet CELTSEN, diğer resmi daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlar tarafından karşılandı.
                Daha sonra Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimize burada İlçe Kaymakamımız Sayın Seda BAŞOĞLU tarafından brifing verildi. Sayın Valimiz Kaymakamlık Şeref Defterini imzaladıktan sonra İlçe Emniyet Amirliğine tahsis edilen binayı daha sonra ise yakın zamanda hizmete giren Entegre Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundular. Cuma namazını Merkez Camiinde kılan Sayın Valimiz, daha sonra esnafları ziyaret ederek esnafın hal hatırlarını sordu, istek ve sıkıntılarını dinlediler.
Vatandaşla buluşma toplantıları kapsamında İlçemiz Halk Eğitim Merkezine geçen Sayın Valimiz burada tüm ilçe kurum amir ve müdürleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarının katımıyla geniş çapta bir toplantı yapıldı. Toplantıda katılımcılar tek tek söz alarak istek ve sıkıntılarını dile getirdiler. Sıkıntılarla ilgili gerekli notları aldıran Sayın Valimiz sıkıntıların biran önce giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirterek temaslarını sonlandırdı.
Toplanın ardında Halk Eğitim Merkezi Kilim atölyesini gezen Sayın Valimize burada İlçe Kaymakamımız Sayın Seda BAŞOĞLU tarafından Saimbeyli İlçemize has Saimbeyli kilimi hediye edildi. Valimiz daha sonra ilçemizde temaslarını sonlandırarak ilçemizden ayrıldılar.
Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ’ a yoğun programına rağmen ilçemizi ziyaretinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.